Rohožky

Vytvoříme Vám rohožku podle Vašich představ

Představujeme Vám službu pronájmu a servisu vstupních rohoží neboli vstupní rohožky SERVIS. Čistý a elegantně řešený vstup do Vaší kanceláře nebo provozovny zajistíme naším výměnným servisem. Rohožku tak budete mít stále čistou a připravenou zachytit veškeré nečistoty, prach, písek nebo vodu, kterou si jinak přinášíme zvenčí do vnitřních prostor, na podrážkách svých bot. Ušetřete si námahu a čas strávený úklidem vstupních prostor a mějte vstup do Vašeho podnikání neustále pod kontrolou a čistý.

 VÝHODY NAŠICH ROHOŽÍ:

1. PRESTIŽNÍ CERTIFIKÁT NORMA 100

Naše rohože jsou testovány v uznávaných mezinárodních laboratořích a získali prestižní certifikát Norma 100, který garantuje jejich zdravotní nezávadnost. Získání daného certifikátu je velmi obtížné, testování totiž zahrnuje devatenáct parametrů včetně 208 chemikálií.

2. VYSOKÁ ABSORPCE VODY A NEČISTOT

Rohožky jsou ideální do každého počasí, jsou vyrobeny z kroucených vláken, které dokáží pojmout velké množství vlhkosti tři až čtyři litry na metr čtvereční a 800 gramů nečistot na metr čtvereční. Špína a vlhkost zůstává „uzamčena“ v rohoži.

3. CERTIFIKACE HOŘLAVOSTI

Nespornou předností našich standard rohoží a rohoží s logem je splnění normy hořlavost EN13501-1.  

4. PROTISKLUZOVÁ GUMOVÁ PODLOŽKA

Naše rohože obsahují protiskluzovou podložku složenou z nitrilového kaučuku a na rozdíl od těch běžných, které mají podložku vyrobenou z PVC, jsou až o 40 % účinnější při udržení rohožky na svém místě a zamezení rizika případných úrazů. 

5. ROHOŽE JAKO SKVĚLÝ MARKETINGOVÝ PRVEK

Chcete rohože dle vlastního přání, rozměru, tvaru – neváhejte nás oslovit.

Vstupní rohožky SERVIS

Abychom zajistili, že Vaše rohožka bude stále ve skvělé kondici a funkční, budeme k Vám pravidelně jezdit, v přesně stanoveném cyklu (1x týdně nebo 1x za dva týdny nebo 1x za čtyři týdny) a vždy Vám přivezeme čistě vypranou a odvezeme zašpiněnou rohožku k vyprání. Tomuto říkáme Výměnný systém. Jsme flexibilní, a tak jsme schopni se přizpůsobit Vašim požadavkům a četnost výměn nastavit dle Vašeho přání. Oblast Prahy, Středních a Severních Čech jsme schopni servisovat i několikrát do týdne, např. v zimních měsících. Stačí se jen s námi domluvit a my již zajistíme, aby náš servisní pracovník byl u Vás ve stanovené dny.

Rohožky LOGO

Chcete přivítat Vaše návštěvy pohledem na logo Vaší společnosti? Záleží Vám na korporátní identitě a je pro Vás korporátní vzhled Vašich prostor důležitý? Pak nechte Vaše příchozí ohromit elegancí unikátní rohožky LOGO, např. s logem Vaší firmy.

Rohožky NA MÍRU

Chcete si např. umístit rohožky do výtahů a mít každý den jiný nápis? Jsme schopni zajistit jak rohožku do výtahu NA MÍRU, tak i navrhnout originální nápis či design, pro každý den jiný. Řada zákazníků volí právě originální design (tvary a velikosti), nebo tvar rohožek do prostoru recepce, kde se Vaše návštěvy poprvé od vstupu zastavují a zde je ta pravá příležitost dát vyniknout originalitě dezénu a Vaší nápaditosti, spojené s kvalitní funkčností rohožky. Zavolejte nám a zjistěte více o naší službě rohožky NA MÍRU.

Rohožky OUTDOOR

Veškeré nečistoty zůstanou venku a Váš interiér ochrání naše venkovní rohožky tzv. první čisticí zóna. Nabízíme venkovní rohož, která vypadá jako tráva s možností výběru barev a loga dle vlastního výběru. Rohože jsou extrémně odolné vůči povětrnostním vlivům a mají vysokou schopnost zachytit hrubé nečistoty. Ideální do kombinace s rohožkami LOGO pro jednotný vzhled Vašich vstupních prostor.

Rohožky SAFETY

Důležité bezpečnostní symboly s možností vlastního návrhu na rohožce v signální žluté barvě zvýší bezpečnost na Vašem pracovišti. Volné kabely v kancelářích a na výrobních místech představují nebezpečí pádů a úrazů. Využijte námi nabízenou speciální rohož s jasným reflexním okrajem a schopností překrýt a schovat kabely ve vybrání na spodní straně rohože. Zabraňte nebezpečí úrazů a pádů a zvyšte pomocí našich rohoží bezpečnost pro Vaše zaměstnance a návštěvníky.

Rohožky ERGO

Zdraví a bezpečnost při dlouhodobém stání na pracovním stanovišti Vám zajistí naše rohožky ERGO. Nabízíme Vám ERGO rohože do výroby i kanceláří, jsme schopni se přizpůsobit Vašim potřebám. Nabízíme ERGO rohože pro vnitřní i venkovní použití, mokré prostory, chemickou výrobu, se žlutým výrazným okrajem pro zvýšení bezpečnosti ve výrobě, s možností vlastního designu barev i loga pro komerční přepážky. Využijte našich protiúnavových rohoží pro zvýšení bezpečnosti a podpory zdravého způsobu práce.

LÍBÍ SE VÁM NAŠE ROHOŽKY?

Tak neváhejte a

Zavolejte nám

i

Rádi Vám připravíme nabídku.

NO2DIRT s.r.o.
Vinohradská 29/93
120 00 Praha 2

Slovensko - kontaktní údaje

l

Nebo nám napište

9 + 13 =